Skip to content
Odżywczy czas dla siebie -warsztaty w Toruniu marzec 2021

Odżywczy Czas * Zatrzymaj się dla Siebie Warsztaty Holistyczne w Toruniu 20-21 marzec

Kochani, już niebawem kolejny wspólny wyjątkowy czas na ścieżce Holistycznej. Wiosenne Przebudzenie – rozbudzenie w Sobie życia po martwym okresie zimy. Powitanie w Sobie energii Kobiecej i energii Męskiej, a także powitanie potencjału, mocy i Uniwersalnej Miłości. Wiosenna równonoc, to również wzmocnienie kontaktu z Naturą, z żywiołem Powietrza, Ziemi, Wody, Ognia i Eteru, co daje nam odrodzenie energii witalnej w Ciele Umyśle i Duszy.
Jeśli czujesz, że masz w Sobie ciekawość do zmian, pragniesz wyjść z marazmu, rutyny i poczuć Radość życia, chcesz naprawdę poznać i posłuchać Siebie, pójść za głosem intuicji, a także za głosem zdrowego rozsądku, pożegnać stare historie i przyjąć nową jakość życia, to Serdecznie Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach Odżywczy Czas * Zatrzymaj się dla Siebie

Dzień pierwszy

Wewnętrzne porządki (ćwiczenia w parach, ćwiczenia oddechowe, uzdrawianie pola rodowego, transformacje nagromadzonych negatywnych emocji, które blokują potencjał i wyrażanie Siebie, intuicyjny taniec i inne niespodzianki)

Dzień drugi

Przyjęcie Uniwersalnej Miłości i przyjęcie Zmian (ćwiczenia w parach, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, intuicyjne malowanie, intuicyjny taniec, nauka podnoszenia wibracji w codziennym życiu, masaż energetyczny, medytacja w kręgu Światła i Miłości, oraz inne niespodzianki)

Spotkanie warsztatowe prowadzi: Joy Teresa Maria Brynkus. Pasją Joy jest fascynacja życiem i Holistyczne przywracanie równowagi w Ciele Umyśle i Duszy. W codziennym życiu towarzyszy ludziom w ich świadomej wędrówce podczas procesów uzdrawiających i transformacji. Prowadzi sesje Holistyczne, zabiegi, masaże i konsultacje Ayurvedyjskie, a także spotkania Medytacyjne i warsztatowe Odżywczy Czas * Zatrzymaj się dla Siebie. Ukończyła wiele kursów i praktyk w temacie uzdrawiania światłem, fizyki kwantowej oraz wiedzy Vedyjskiej. Odbyła wiele wypraw w różne zakątki świata, dzięki czemu jeszcze bardziej wzbogaciła swoje życie. Jej mottem życiowym jest; Bądź dla SIEBIE tym, kim Jesteś Naprawdę.

Miejsce warsztatowe: Toruń (dokładny adres podajemy w kontakcie osobistym)

Czas: 20 – 21 marzec 2021 (sobota – niedziela) godz. 10.00 – 18.00 z godzinną przerwą na posiłek.

Inwestycja w Siebie: 780 zł, a dla osób, które brały udział w naszych spotkaniach Medytacyjnych lub innych, kwota 480 zł

Wpłata zaliczki 150 zł jest gwarancją uczestnictwa.

*Cena w obu przypadkach obejmuje program warsztatowy, wiedzę, prowadzenie intuicyjne, wynajem Sali, ciepłe i zimne napoje, przekąski, 2 x obiad wegetariański z restauracji Cocos Bowl, a także materiały pomocnicze. Cena nie obejmuje materiałów malarskich (płótna i farb)

*Osoby przyjezdne mogą liczyć na pomoc w znalezieniu noclegu

Zapisy:

Email: centrumholistycznejoy@gmail.com

+48 889 299 661

Najcenniejsze, jeśli Jesteś w dobrej relacji z samym sobą. 

Ceremonia uwalniania lęków i odkrywania swojej własnej Mocy