Skip to content

Wyprawy

Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajesz pieniądze,

a stajesz się bogaty.

Wyprawy z Vedic Art Odkrywcza podróż w głąb siebie.

Odżywcza kąpiel dla umysłu, regeneracja dla ciała i balsam dla duszy. Wyprawy mają w sobie tę magiczną moc, która pomaga zdystansować się do codziennych czynności, problemów, przewartościować życie i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki.

Wyprawy

Każda wyprawa to idealna okazja, abyś mógł opuścić swoją „bezpieczną” przestrzeń i powędrować w nieznane. Przywrócić w sobie harmonię, spokój, równowagę, doładować akumulatory, odkryć Nowe możliwości i otworzyć Nowe przestrzenie do realizacji marzeń.

Nie trać czasu na rozmyślania, spróbuj poddać się impulsowi płynącemu z głębi twojej Istoty i powędrować do miejsc jeszcze przez Ciebie nie odkrytych, by doświadczyć tego, co w duszy gra.

Daj sobie czas Poznaj siebie i zacznij tworzyć życie, o jakim marzysz

Wszystkie wyprawy są starannie przygotowane w różnych ciekawych miejscach świata. Piękne krajobrazy, zachwycające widoki, a także różnorodność smaków, kolorów i barw sprawią, że nasycisz wszystkie swoje zmysły. W takim dobrodziejstwie natury, w oparciu o wiedzę i sztukę Vedic Art, łatwo i przyjemnie powędrujesz w głąb sobie.
Wszystko po to, aby przebudzić swoje prawdziwe mistrzostwo, nauczyć się wyrażać swoje pragnienia, marzenia, miłość i niczym nie skrępowaną Radość.

Przekonaj się osobiście, że

Wszystko, na co patrzysz, czego doświadczasz, wszystkie te barwy, kolory… cała ta różnorodność na Świecie, jest również w Tobie! Wibracje miejsc, energia ludzi, zwierząt, roślin, czy kamieni przypominają o tym, że jesteśmy częścią tego wszystkiego… częścią całego Bogactwa… Dzięki czemu budzimy swoją świadomość, widzimy świat innym…, odzyskujemy energię, wiedzę o nas samych, wspaniałe samopoczucie i Radość.

Wyprawy organizuje Joy Teresa Maria Brynkus

Joy Teresa Maria Brynkus

Joy Teresa Maria Brynkus

Dyplomowana nauczycielka Vedic Art, organizatorka wypraw, masażystka, szamanka, veganka. Od lat zgłębia i praktykuje starożytną wiedzę u mistrzów świadomego życia.
Obecnie mieszka w Monachium, prowadzi gabinet masażu, sesje holistyczne, spotkania medytacyjne, zajęcia z Vedic Art, a także własne warsztaty autorskie Taniec Duszy.
Odkryła, że życie jest bardzo proste jeżeli jesteśmy sobą i świadomie bierzemy bezpośredni udział w kreacji życia zgodnie z własnymi potrzebami i wartościami.

Zgłoszenia i zapisy:

Jeśli jest impuls, aby uczestniczyć w spotkaniach warsztatowych, wyprawach, medytacjach lub innych, sprawdź aktualne terminy na stronie i zgłoś swoje uczestnictwo… do zobaczenia… gdzieś na szlaku… Namaste

:centrumholistycznejoy@gmail.com

: +48 889 299 661