Skip to content

Sesje indywidualne

Wejdź w przestrzeń swojego serca

Jak odzyskać wewnętrzną wolność?

Joy-brynkus-sesje

Wystarczy dotknąć świadomością starych programów, przekonań – dawnych traum naszych i naszych przodków, bólu, cierpienia, lęków, wszelkich trudnych uczuć, nigdy nie rozwiązanych konfliktów psychicznych…

One żyją w nas i blokują prawidłowy przepływ energii. To przez nie chorujemy i jesteśmy czymś w rodzaju robotów zaprogramowanych na odgrywanie ciągle tych samych historii. Jeśli tego dokonasz, znajdziesz się na prostej drodze do wolności.

Kiedy je rozpoznasz twoje życie ulegnie zmianie i przywrócisz w sobie naturalny proces życia.

Wolność to nie odrzucenie kompromisów, lecz świadomy wybór i zgoda na wszystkie konsekwencje tego wyboru. 

Paolo Coelho

Na czym polega moje zadanie?


Intuicyjnie na podstawie metody Dwupunktu wspieram u Ciebie proces transformacji i towarzyszę Ci w jego prawidłowym przebiegu, zachowując przy tym czysty i wysoki poziom energii Miłości.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba prowadzę Ciebie przez zakamarki Twojej podświadomości, do źródła blokujących Ciebie przekonań, które uniemożliwiają Tobie spełnianie się czy to w sferze prywatnej, zawodowej lub duchowej.

Sesje

W życiu wielu ludzi wie, co robić, ale mało ludzi robi to, co wie…

Nie wystarczy tylko wiedzieć! Musisz podjąć działanie!

Anthony Robins

Czym jest Prowadzenie Intuicyjne podczas sesji?

Sesje

Gdy wyłączam logiczne myślenie wchodzę w przestrzeń serca, gdzie poruszam się intuicyjnie i odczytuję z Twoich głębszych przestrzeni (których ty możesz być jeszcze nie świadomy) informacje o Twojej przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości.

Korzystając z tej bazy danych możemy szybko i skutecznie usunąć stare programy i wypełnić je czystym światłem przywracając harmonię, zdrowie… tak abyś mógł ruszyć do przodu lub w inny sposób niż dotychczas tworzyć swoje Nowe życie.

Prawdziwa siła bierze się z wewnętrznej mocy. A ta moc może zostać zbudowana wyłącznie na harmonii i równowadze.

Beata Pawlikowska

Czym jest Dwupunkt?

Dwupunkt to metoda, która wspaniale uzupełnia się z Prowadzeniem Intuicyjnym i poprzez proces kwantowej transformacji, czyli dokonanie pomiaru i załamanie fali może powstać Nowa rzeczywistość- twoje zdrowie, relacje, sytuacja finansowa, samopoczucie, emocje.

Możesz również osiągnąć spokój, harmonię, przywrócić radość i spełnienie w każdej dziedzinie swojego życia.
Wystarczy Twoja obecność, chęć dokonania zmian, otwarty umysł, intencja…, a reszta dzieje się sama, otwiera się przestrzeń nieograniczonych możliwości…

Sesje

Wiatry i morza, wszystkie przejawy działania sił wody, ziemi i światła, wszystko to, co czynią rośliny i zwierzęta, jest słuszne i właściwe.
Wszystkie te czyny stanowią część równowagi.

Ursula K. Le Guin

Rezerwacja

Już teraz zapisz się na sesje indywidualną

: +48 889 299 661
lub
: centrumholistycznejoy@gmail.com

Spotkanie osobiste:
: Centrum Holistyczne Joy
ul. Jana Mohna 46, 87 – 100 Toruń
Skype:
: joy.brynkus