Skip to content
Joy Brynkus Medytacje Toruń Marzec 2021
Centrum Holistyczne Joy - Medytacje

Odżywczy czas Zatrzymaj się dla Siebie

Każda środa godz. 17.00 – 18.30

Zapraszamy Cię Serdecznie do żywej świadomej przestrzeni manifestacji Twojego potencjału.

Jak wiesz, masz duszę, ciało, serce, umysł, myśli, emocje, uczucia, pole energetyczne, które wibrują swoją Naturalną częstotliwością. Jeśli twoje wibracje z powodu różnych życiowych doświadczeń zmieniły swą częstotliwość, to warto Sobie przypomnieć, jaki jest ich stan Pierwotny, ponieważ ta częstotliwość wibracji tworzy Twoje obecne życie, samopoczucie, sytuacje, zdarzenia, które widzisz i czujesz.

Jak wiesz, TY i TYLKO TY JESTEŚ najszybszym i najsilniejszym nadajnikiem i odbiornikiem energii, który urzeczywistnia twoje marzenia, dlatego tak ważne jest uświadamianie Sobie, kim tak naprawdę Jesteś. Dzięki naukom i praktykom, jakie odbywasz możesz uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej mądrości w celu samo opieki, transformacji i manifestacji.

Jesteśmy już podekscytowani naszym kolejnym spotkaniem, ponieważ praktyki, które wykonujemy podczas wspólnych Medytacji powodują prawdziwe zmiany w naszym życiu, a także zmiany w świadomości u innych ludzi, dzięki czemu wszystko zmierza w dobrą stronę

Fascynujące jest również to, że spotkania Medytacyjne odbywają się na żywo, dzięki temu tworzymy wspólne żywe pole, w którym jest ruch i wymiana energii, cieszymy się tutaj swoją obecnością, czujemy dotyk i miłość drugiej Istoty, a także wsparcie, życzliwość i zrozumienie. B E Z C E N N E!

Jak wiesz, potęga Natury uaktywnia i wspiera proces transformacji, dlatego do naszych wspólnych Medytacji zapraszamy żywioł Powietrza – praktyki oddechowe, Ziemia – kontakt z ciałem a także kontakt z ciałem emocjonalnym i subtelnym, Woda – podnoszenie wibracji poprzez kodowanie wibracją miłości, Ogień – oczyszczanie relacji z przodkami, ludźmi i z samym Sobą, Eter – głębsze rozpoznanie, wglądy, ucieleśnianie czystej świadomości, intencje i przyjęcie zmian.

Moc spotkań Medytacyjnych to również ciekawe tematy np. jak poruszać się na swojej Mandali Życia, jak powstają blokady energetyczne, jakich technik użyć do ich transformacji oraz podnoszenia wibracji w Ciele Umyśle i Duszy. Jak odkryć swój wewnętrzny potencjał i ruszyć z miejsca, jak manifestować swoje pragnienia i wiele innych.

Spotkania Medytacyjne Odżywczy Czas * Zatrzymaj się dla Siebie, prowadzi Joy Teresa Maria Brynkus, certyfikowana konsultantka Ayurvedy, Coach i terapeuta Holistyczny, dyplomowana nauczycielka Vedic Art a także uczestniczka kursów i praktyk w temacie uzdrawiania światłem, fizyki kwantowej, ustawień hellingerowskich, tantry oraz wiedzy Vedyjskiej. Pasją Joy jest fascynacja życiem H O L I S T Y C Z N Y M, odkrywanie tajemnic życia, które pomagają odnaleźć w Sobie moc, mądrość i miłość, która płynie z Uniwersalnego źródła Wszechświata. Na co dzień prowadzi gabinet holistyczny, towarzyszy ludziom w ich świadomej podróży podczas procesów uzdrawiających i transformacji w trakcie sesji Holistycznych, zabiegów, masaży i konsultacji Ayurvedyjskich, a także podczas spotkań Medytacyjnych i warsztatowych Odżywczy Czas * Zatrzymaj się dla Siebie. Joy ma duszę podróżnika, więc wiele wypraw w Jej życiu w różne zakątki świata, dzięki czemu również głębokie wglądy i praktyki. Jej mottem życiowym jest: „ Bądź dla SIEBIE tym, kim Jesteś Naprawdę”

MEDYTACJE

Czas: każda środa godz. 17.00 – 18.30

Miejsce spotkań podamy SMS-em

Zgłoszenia:

  • +48 889 299 661
  • emeil: centrumholistycznejoy@gmail. com

Do Zobaczenia w Przyjaznej Przestrzeni Radości, Miłości i Rozwoju <3

Wkład własny w formie Donacji za organizację, pracę, salę i inne opłaty

*Prosimy o zabranie z sobą białej świecy, podstawek lub talerzyk do świecy, karimatę, wodę do picia, kocyk. Jeśli to możliwe Kobiety zapraszamy w długich spódnicach.

Link do muzyki, która również będzie z nami:

Ogólne korzyści płynące ze spotkań

Dobre relacje - owoc metydacji

Mobilizują do praktyki Medytacji.
Wnoszą dobro w nasze codzienne życie i radość ze wspólnie spędzonego czasu.
Uczą, motywują, inspirują, uaktywniają w nas pozytywną energię.
Zachęcają do tego aby sięgnąć głębiej…. po swoje bogactwo życia…

Spokoj-i-radość---owoc-medytacji

Ogóle korzyści płynące z Medytacji

Korzyści-z-medytacji

Najnowsze badania kliniczne potwierdzają dobroczynny wpływ medytacji na zdrowie. Zaobserwowano, że obniża ciśnienie krwi, zmniejsza tętno i spowalnia metabolizm. Można nią wspomagać leczenie nadciśnienia, arytmii serca i bezsenności, łagodzić migreny, chroniczny ból i depresję.

Przede wszystkim jednak medytacja, zmieniając częstotliwość fal mózgowych, wpływa zbawiennie na stan umysłu. Redukuje lęk i zwiększa poziom serotoniny w mózgu. Stan medytacji prowadzi do samoistnego tworzenia się nowych połączeń w mózgu i powoduje zmiany w tych jego obszarach, które odpowiedzialne są za pamięć, empatię i stres. Wykazali to naukowcy, obserwując różnice w budowie mózgu medytujących i tych, którzy nie praktykują medytacji. U pierwszych kora czołowa związana z koncentracją uwagi i integracją emocjonalną jest nieco grubsza. Badania wykazały także wzrost gęstości istoty szarej w hipokampie (ośrodek pamięci i uczenia się) oraz w obszarach odpowiedzialnych za samoświadomość i współczucie.

Party-Medytacje-z-Joy

* Jeśli jesteś w zgodzie i jedności ze swoimi WŁASNYMI pragnieniami, wówczas cały wszechświat sprzyja twojej realizacji, więc zachęcam sięgnij po swoje Bogactwo Życia

Joy Namaste