Maluj Dzieciom taki świat, o jakim sama marzysz

Nasze Dzieci w tej zagęszczonej przestrzeni, odczuwają i doświadczają również zapisy komórkowe, które pochodzą z pola morficznego Matki, Ojca i Rodziny, co wywołuje w nich pewne reakcje, przekonania i traumy, jakich nie rozumieją. Dlatego warto, abyśmy się wspólnie przyjrzeli pewnym mechanizmom, które mają wpływ na samopoczucie Naszych Dzieci.

Programy pozytywne i negatywne – czy wszystkie nas ograniczają?

Podczas moich osobistych doświadczeń z samą sobą i otaczającym mnie światem, odkryłam między innymi to, że jeśli jakaś część w nas samych została utożsamiona z jakimkolwiek programem (a jest ich całe mnóstwo), to nieświadomie zasila nim swoje pole, które manifestuje się w codziennym życiu. Jeśli programy są pozytywne, to oczywiście wspierają nasz proces rozwoju, ale jeśli są negatywne, to hamujemy rozwój i zmagamy się z różnymi trudnymi sytuacjami nie wiedząc dlaczego? I wówczas rozpoznanie i uwolnienie takiego programu jest błogosławieństwem!

Jeden z takich silnych programów, który blokuje wiele dzieci i dorosłych podczas nauki, koncentracji, samorealizacji lub w pójściu do przodu, to program:

Człowiek jak się urodzi jest głupi, ponieważ nic nie wie, nic nie rozumie, nie pamięta i wszystkiego musi się nauczyć.

Jeśli się chwilę zastanowimy, to zauważymy, że wielu ludzi nosi w sobie takie przekonania i dlatego traktuje dzieci przedmiotowo. Wielu myśli, że można z dziećmi postępować wbrew ich woli, ponieważ i tak niczego nie będą pamiętać. Nic bardziej mylnego. Takie negatywne postępowanie zapisuje się w ich ciele komórkowym i powoduje blokady typu: „nic nie wiem, nie umiem, nie rozumiem, nie pamiętam” i zaczynają się problemy w nauce, stresy, nerwy, lęki, kłótnie, ucieczki od życia.

To oczywiście tylko namiastka informacji, którą warto zauważyć – do czego serdecznie zachęcam. Rozpoznanie i świadome uwolnienie takiego lub innego programu daje wymarzoną, prawdziwą Wolność całej rodzinie. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo przeróżnych technik rozpoznawania i uwalniania programów. Osobiście polecam wybrać dla siebie taką technikę, którą czujesz intuicyjnie i rezonujesz z nią na dany moment.

Chętnie podpowiem, że odkrycie tego Kto mieszka w twojej Duszy i odkrycie tego Kim naprawdę Jesteś, szybciutko rozpuszcza wszelkie programy, traumy i iluzje.

 

Jeśli tylko masz chęć i gotowość do tego, aby malować swoje życie takimi kolorami, jakimi pragniesz oraz jakie przynoszą Radość Twojemu życiu, serdecznie polecam sesje, warsztaty, wspólne wyprawy lub masaż – szczegółowe informacje znajdziesz na tej stronie

Zapraszam też do kontaktu ze mną – szczegóły znajdziesz na stronie Kontakt